Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Сварка Цимбалюка і шоу без Alyona Alyona: яким був четвертий випуск “Танців з зірками”

Темою четвертого випуску “Танців з зірками 2020” став рік, який назавжди змінив життя зіркових учасників.

Цього разу вперше з початку сезону на паркет вийшла пара Дар’я Петрожицька та Ігор Гелуненко. Усі попередні тижні Дар’я боролась з коронавірусом разом зі своїм партнером. І сьогодні, в такий особливий вечір, де зірки розповідають про рік, який змінив їхнє життя, Петрожицька змогла виконати запальний танець ча-ча-ча, пише 24 канал.

Перша сварка на паркеті сталась між Тарасом Цимбалюком та його партнеркою Яною Заєць. За ніч до ефіру у них  стався конфлікт через важкий робочий графік: у Тараса зовсім не було часу на підготовку номеру, адже він перебуває увесь час на зйомках. Коли ж пара побачила, що їм нічого не виходить, актор гримнув дверима і не повертався на паркет до самого виступу. Але, схоже, віденський вальс їм все ж вдалось виконати. Вони виступили в автентичних костюмах у стилі роману “Чорний ворон” під озвучку пісні “Веселі, брате, часи настали” гурту “Океана Ельзи”.

Однак цього ефіру ще одна пара покинула проект. Це Alyona Alyona і Юрій Гурич. Їх пара набрала найменшу кількість голосів від суддів та глядачів.

Яким був четвертий випуск шоу “Танці з зірками” можна переглянути у відео.
Система Orphus