Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Шишацька центральна лікарня працює в жорсткому карантинному режимі

У Шишацькому районі місцева комісія з питань ТЕБ і НС від 10.09.2020 р. прийняла рішення щодо запровадження на території району протиепідемічні обмеження, які передбачені для “зеленого”, “жовтого” та “помаранчевого” рівнів епідемічної небезпеки.

Таким чином, лікарняний заклад “Шишацька ЦРЛ” з з 11 вересня до стабілізації ситуації працює в жорсткому карантинному режимі та надає лише ургентну (невідкладну) допомогу, інформують на Facebook-сторінці лікарні.

Нагадаємо, у Шишацькому районі 22 підтверджених випадки COVID-19.

“Всі планові заходи з госпіталізації, обстеження, профілактичні огляди, консультації вузьких спеціалістів та отримання довідок, які можна відтермінувати, заборонені, на підставі Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 р. (зі змінами) та відповідного наказу по закладу. На вході в заклад працює жорсткий пропускний режим”, – інформують в адміністрації Шишацької лікарні.

Якщо жителі потребують допомоги, їм варто звернутись до свого сімейного лікаря, який визначить нагальність проблеми та скерує, в разі потреби, в ЦРЛ. Консультацію можна отримати за телефонами лікарні 9-13-53, 9-19-38 в робочий час та цілодобово.

 

поширити новину: