Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Школи та дитячі садочки можуть закритися у листопаді через COVID-19, – лікар-інфекціоніст

Коронавірус в Україні лише набирає обертів і все більше поширюється, адже щодня у кількох сотень людей виявляють COVID-19.

За словами лікаря-інфекціоніста Світлани Куніциної, швидше за все, школи та садочки вже у листопаді закриються на карантин, пише 24 канал.

Вона запевняє, що незважаючи на те, що діти хворіють в легкій формі COVID-19, вони все ж можуть переносити інфекцію. А це може призвести до масових заражень та закриття закладів освіти.

Читайте також: Карантин у закладах освіти: які дитсадки, школи та університети на Полтавщині переведені на дистанційне навчання

Інфекціоніст говорить, що початок навчального року та очна форма навчання — це серйозне послаблення карантину, і це, звичайно, буде сприяти поширенню вірусного захворювання.

За її словами, українські школи можуть перейти на дистанційне навчання вже в листопаді 2020 року. А все через те, що цього року пандемія коронавірусу збігається із сезонними захворюваннями на грип та ГРЗ.

“Зараз ми бачимо, як закриваються школи, дитячі садки. Мені здавалося, що мине місяць-два і навчальні заклади закриють. До того ж, це збігається з сезонними захворюваннями. Епідемічно ризик дуже високий, що до листопада школи і садки знову перейдуть на дистанційне навчання, – підсумувала лікар.

Нагадаємо, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська раніше зазначала, що школярів необхідно перевсти на дистанційне навчання.

Система Orphus