Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ запобігла масштабним державним збиткам під час тендерних закупівель Укрзалізниці

На Харківщині Служба безпеки України у взаємодії з регіональною філією “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця” запобігла нанесенню збитків державі на майже 2,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що у серпні цього року регіональна філія держпідприємства розпочала підготовку до відкритих торгів на закупівлю пересувної електротехнічної лабораторії. Загальна вартість оголошеного тендеру становила 2 мільйони 580 тисяч гривень. Під час аналізу документації співробітники СБУ виявили, що обидва учасники торгів не надали обов’язкових документів на підтвердження відповідності замовленої продукції.

Така ситуація могла призвести до постачання неякісної продукції та створювала потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті.

«Завдяки своєчасному втручанню Служби безпеки України, керівництво регіональної філії «Південна залізниця» прийняло рішення про скасування відкритих торгів, проведення яких могло завдати шкоди державним інтересам», – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus