Ви тут:
Суспільство 

Сьогодні – Всесвітній день туризму

27 вересня святкують Всесвітній день туризму.

Його відзначають щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн, пише wikipedia.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

Читайте також: З нагоди професійного свята у Полтаві привітали працівників туристичної галузі

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. День туризму в Україні святкують згідно з Указом Президента від 21 вересня 1998 року.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Нагадаємо, 24 вересня на подвір’ї Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка відбулися урочистості напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму.

Працівників туристичної галузі привітав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

“Шановні працівники туристичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

Ви присвятили себе цікавій, захоплюючій і творчій  діяльності, прагнучи презентувати Полтавщину як неповторний квітучий край з прекрасною природою та самобутньою історико-культурною спадщиною.

Сьогодні туристична галузь є однією з найбільш перспективних та динамічних і сприяє розвитку економіки та інфраструктури, зміцненню зв’язків з іншими країнами та обміну культурними надбаннями, змістовному відпочинку та оздоровленню.

Ми завжди раді приймати гостей в нашому чудовому краї і нам є що їм показати. Особливо місця, що стали справжніми «туристичними магнітами» – Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Національний музей-заповідник імені Миколи Гоголя, Національний музей-заповідник українського гончарства та інші.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та творчих досягнень! А всім, хто подорожує – нових маршрутів,  незабутніх приємних вражень, цікавих зустрічей і відкриттів!”

Усіх, хто святкує Всесвітній день туризму, привітав на своїй сторінці у Facebook голова Полтавської обласної ради Олексндр Біленький.

Фото: freepik

Система Orphus