Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Сьогодні професійне свято відзначають українські рятівники

Сьогодні, 17 вересня, відзначають День працівників цивільного захисту України (День рятівника). В цей день своє професійне свято відзначають працівники МНС України, люди, які рятують людей з вогню, води і будь-яких інших небезпечних ситуацій.

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно Указу Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року цей День став мати назву “День рятівника”.

Завдання, які стоять перед національними службами цивільної оборони більшості країн світу, пов’язані сьогодні переважно з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення, а не про цивільну оборону, пише dilovamova.com.

“Шановні колеги, ветерани пожежно-рятувальної служби! Щиро вітаю вас всіх з професійним святом – Днем рятівника. У будь-який час доби, своєю високопрофесійною мужньою роботою ви продовжуєте підносити престиж нашої держави і не один раз підтверджували високу готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Дякую вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі”, – написав начальник у Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб на своїй сторінці у Facebook.

Девіз служби порятунку «Запобігти. Врятувати. Допомогти«. Це відображення нелегких буднів рятувальників: попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів, ін.

Вітаємо полтавських рятувальників і бажаємо ніколи не втрачати пильності, впевненості, майстерності і професіоналізму.

До речі, з нагоди свята, користувачам мережі  Facebook пропонують до своєї основної світлини додати вітальну рамочку від Jul Ansm.

фото rivnenews.com.ua

 

Система Orphus