Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рух громадського транспорту Кременчука можна відстежити в режимі «реального» часу

У Кременчуці запроваджено автоматизовану систему відстеження руху громадського транспорту. Така система дозволяє отримати реальну картину того, скільки на маршрутах міста працює одиниць комунального та приватного транспорту, чи відповідає їх кількість договірним умовам, чи дотримуються водії маршруток і тролейбусів графіків руху.

Окрім того, автоматизована система руху громадського транспорту дозволяє пасажирам відстежити рух тролейбусів і маршруток у режимі «реального» часу, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Її користувачем може стати будь-який власник сучасних засобів мобільного зв’язку. Для цього йому необхідно в особистий смартфон або айфон завантажити безкоштовний додаток Infobus.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що головною метою запровадження автоматизованої системи руху громадського транспорту Кременчука є насамперед забезпечення безпеки перевезення пасажирів. Ця загальновідома європейська практика дозволяє контролювати як перевізники різних форм власності виконують взяті на себе зобов’язання. Керівник міста підкреслив, що втілення автоматизованої системи відстеження руху громадського транспорту є також корисною і для кременчужан, адже у них з’явилася можливість у засобах мобільного зв’язку відстежувати місце знаходження на маршруті тролейбусів чи маршруток, не витрачаючи на їх очікування багато часу.

поширити новину: