Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Розпочались зйомки нового сезону “Американської історії злочинів” про скандал Клінтон – Левінські

Актриса Сара Полсон, з якою днями вийшов серіал Netflix “Сестра Ретчед”, розповіла ЅХМ про роботу над новим сезоном “Американської історії злочинів”. Невдовзі відновляться зйомки серіалу, що були призупинені через пандемію.

Про це інформує 112.ua.

Третій сезон буде називатися “Імпічмент”. У центрі сюжету – політичний скандал, що виник з приводу сексуального зв’язку стажерки Моніки Левінські з Біллом Клінтоном, після якого відбулася спроба імпічменту 42-го президента США.

Сара Полсон буде грати роль співробітниці Білого дому і подруги Левінські – Лінди Тріпп, яка розкрила любовний зв’язок Білла Клінтона з Монікою.

За словами Полсон, вже побудовані всі декорації – Білий дім, будинок Лінди, квартира Моніки.

“Мені подзвонили, і, схоже, я повернуся до роботи в наступному місяці. Всі декорації побудовані: Білий дім, Будинок Лінди, квартира Моніки. Ми безумовно починаємо це. Я не знаю, скільки часу піде на зйомку, тому що з усіма протоколами здається, що максимальна зйомка становить 10 годин на день. І знаєте, сцени довгі і напружені”, – розповіла Полсон.

Сезон буде заснований на книзі Джеффрі Тообіна “Величезна змова: справжня історія про сексуальний скандал, який ледь не обрушився на президента”. Сама Моніка Левінські стане продюсером проекту.

“Нагадаємо, режисером серіалу “Американська історія злочинів: імпічмент” призначений Райан Мерфі. Роль Білла Клінтона виконає Клайв Оуен (“Місто гріхів”). Роль Моніки Левінські зіграє Біні Фельдштейн (“Леді Бьорд”). Виробництво третього сезону було заплановано на лютий, а прем’єра на 27 вересня 2020 року, але коронавірус вніс свої корективи. Про нову дату виходу поки не повідомляється”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus