Ви тут:
Р Суспільство 

Пристрій для нагрівання тютюну — glo™ hyper

На правах реклами. Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Тютюнова індустрія не стоїть на місці, тому вже сьогодні дорослі українські курці можуть скористатися новим девайсом для нагрівання тютюну — glo™ hyper від компанії “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco), а також відчути різноманітність смаків спеціальних стіків neo™ у новому форматі.

Особливості та технічні характеристики glo™ hyper

glo™ hyper — це пристрій, який розроблено для нагрівання тютюну з метою отримання з нього нікотину. Відмінною особливістю девайсу є технологія індукційного нагрівання спеціальних тютюнових стіків*.
Пристрій glo™ hyper має наступні технічні характеристики https://myglo.com.ua/collections/glo-devices/products/glo-hyper?variant=31586237087878 :
тривалість нагрівання — 20 і 15 секунд для режимів Standard і Boost відповідно;
тривалість однієї сесії — 4 хвилини в Standard і 3,5 хв в Boost режимі;
одного заряду вистачає до 20 сесій**;
девайс важить усього 100 грамів і має наступні розміри: 82.5x43x21.

У режимі роботи Standard тютюновий стік нагрівається до температури 245°C. Однак, вибравши режим Boost, ви зможете отримати більш яскравий смак і аромат тютюну, адже температура нагрівання збільшиться до 280°C.
Дизайн у glo™ hyper відповідає статусу пристрою — він стильний, ергономічний і повністю оновлений у порівнянні з іншими девайсами лінійки. Виробник удосконалив конструкцію виробу та оснастив його покриттям soft touch***, що робить користування пристроєм більш комфортним.

У glo™ hyper навіть стіки — нові

Стандартні тютюнові стіки neo™, що використовуються в інших девайсах лінійки glo™, не підійдуть для hyper. З огляду на вдосконалену технологію нагрівання й особливості моделі пристрою, потрібно використовувати тільки стіки нового формату. У їх складі на 30% більше тютюну, ніж у стандартних стіках у форматі nano, завдяки чому можна отримати більш яскравий і насичений смак.

Разом з оновленим форматом стіків виробник пропонує і нові смаки:
яскравий смак тютюну і ніжний післясмак, що доповнені кремовими нотами у Terracotta Tobacco;
присмак ментолу і тютюновий аромат, які можна розбавити ароматом червоних ягід у Redberry Pastel;
мікс тютюну і легкого ягідного аромату зі спеціальним фільтром із солодким присмаком, що дозволяє отримати більш насичені та м’які смакові відчуття – Brilliant Berry;
збалансований аромат тропічних фруктів і високоякісного тютюну в Magnetic Pineapple.
На офіційному сайті бренду ви знайдете більше інформації про пристрій glo™ hyper, стіки, доступні кольори девайсів та інше. Вивчивши каталог, ви зможете підібрати для себе не тільки потрібний девайс, але й аксесуари до нього.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.
** При використанні у режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора і може відрізнятися в залежності від поведінки споживача
*** Окрім glo™ hyper у білому кольорі.

Система Orphus