Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратуру Полтавщини очолив 41-річний киянин Антон Столітній

10 вересня Генпрокурор України Ірина Венедіктова підписала наказ про призначення прокурором Полтавської області Столітнього Антона Володимировича.

Про це повідомляє видання “Полтавщина“.

Антон Столітній народився у 1979 році. Працював в органах прокуратури ще за часів президентства Віктора Януковича. Наприклад, у квітні 2013 року Антон Столітній — заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні — начальник управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Генеральної прокуратури України.

Останнє місце роботи — на посаді керівника експертної групи з питань реформування правоохоронних органів Директорату з питань юстиції та правоохоронної діяльності Офісу Президента України.

Згідно з його останньою декларацією, він має квартиру в Києві, а його дружина — Ольга Столітня — 3 нежитлових приміщення та 2 земельні ділянки.

Декларант має автомобіль BMW Х5 2012 р.в. Його дружина по довіреності користується автомобілем Subaru Forester 2011 р.в.

З 1 січня по 5 серпня 2020 року Антон Столітній отримав дві зарплати за основними роботами: в Офісі Президента — 286 562 грн, в Національній академії прокуратури України — 45 697 грн. Робота за сумісництвом принесла 988 грн.

Антон Столітній — доктор юридичних наук, професор Класичного приватного університету (м. Запоріжжя).

Фото: fakty.com.ua

Система Orphus