Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Про право на пенсію на пільгових умовах працівник, якщо в трудовій книжці відсутні відповідні записи, – розповіли в Держпраці Полтавщини

Згідно з статею 114 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію за віком на пільгових умовах незалежно від місця останньої роботи мають особи, які працювали на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах зі шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації.

Чи має право на пенсію на пільгових умовах працівник, якщо в трудовій книжці відсутні відповідні записи, розповів головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Н.Гаркава.

Правовою основою для проведення атестації є чинні законодавчі та нормативні акти з питань охорони і гігієни праці, зокрема Списки № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Підставою для призначення пенсії за віком на пільгових умовах є насамперед наявність професії (посади) та виробництва у конкретному списку, а також підтвердження відповідних умов праці працівника за результатами атестації впродовж повного робочого дня (не менше ніж 80% встановленої тривалості робочого дня).

Відсутність хоча б однієї з цих умов не дає права працівникові на пенсію за віком на пільгових умовах.

Відповідно до п. 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженому постановою КМУ від 01.08.92 №442- відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці покладається на керівника підприємства, організації.

Згідно пункту 10 Порядку застосування Списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.11.2005 № 383 та зареєстрованого в Мін’юсті 01.12.2005 за № 1451/11731 (зі змінами), для підтвердження стажу роботи зі шкідливими і важкими умовами праці необхідно подати трудову книжку з оформленими належним чином записами про обійману посаду і період виконуваної роботи, виписку з наказу по підприємству про проведення атестації на відповідному робочому місці та у разі відсутності в трудовій книжці відомостей, що визначають право на пенсію на пільгових умовах, уточнюючі довідки підприємств, установ, організацій або їх правонаступників, передбачені п. 20 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.93 № 637.

фото ілюстраційне

Система Orphus