Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про право на додаткову відпустку за особливий характер праці розповіли у Держпраці Полтавщини

Пунктом 1 ч.1 ст.8 Закону України «Про відпустки» передбачено надання щорічної додаткової відпустки окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах підвищеного ризику для здоров’я, за Списком виробництв, робіт, професій і посад , зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.11 97 р. № 1290 (зі змінами) (далі – Список № 1290).

Про право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці працівників, які працюють на 0,25 ставки або 0,5 ставки, роозповіла головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Н. Гаркава.

Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах (ст.8 ЗУ «Про відпустки»).
Згідно з Порядком застосування названого Списку № 1290, затвердженим наказом Мінпраці України від 30.01.98р. № 16 та зареєстрованим у Мін’юсті України 30.01.98 р. за № 57/2497 (зі змінами) (далі – Порядок), додаткова відпустка за особливий характер праці надається пропорційно до фактично відпрацьованого часу.

У розрахунок часу, що дає право працівникові на таку відпустку, зараховуються лише ті дні, коли він фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менш як половину тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад.

Оскільки працівники, які працюють щоденно на 0,25 ставки або 0,5 ставки об’єктивно не можуть бути зайняті в умовах, передбачених Списком, не менш як половину встановленої тривалості робочого часу (необхідний приватний час, час на передачу зміни тощо), тому правом на відпустку за особливий характер праці такі працівники зазвичай не користуються.

Відповідно до пункту 5 Порядку, облік часу, відпрацьованого в зазначених умовах, проводить власник або уповноважений ним орган.

Оскільки законодавством не визначено, в який спосіб проводиться такий облік, підприємство самостійно ухвалює рішення щодо порядку ведення обліку.

Рішення щодо надання щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці працівникам у кожному конкретному випадку ухвалюється роботодавцем з урахуванням зазначених вимог.

фото ілюстраційне

Система Orphus