Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про надання додаткової соціальної відпустки роз’яснили в Держпраці Полтавщини

За ст. 182-1 КЗпП та ст. 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або яка усиновила дитину, матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи АI групи, який виховує їх без матері (у тому числі в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи АI групи, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (ст.73 КЗпП).

Щодо надання додаткової соціальної відпустки надала роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Лариса Братусь.

За наявності кількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

Статтею 186-1 КЗпП визначено, що гарантії, встановлені, зокрема, ст. 182-1, поширюються також на опікунів (піклувальників).

Згідно з п.2 ст. 243 Сімейного кодексу України опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла 14 років, а піклування – над дитиною віком від 14 до 18 років.

Опіка, піклування над дитиною встановлюються органом опіки та піклування, а також судом у випадках, передбачених Цивільним кодексом України (п.3 ст.243 Сімейного кодексу України).

Статтею 2 Закону України «Про відпустки» визначено, що право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах із підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

Чинним законодавством не визначено строку давності, після якого працівник втрачає право на додаткові соціальні відпустки.

Якщо він з якихось причин не скористався свої правом на таку відпустку за попередній рік чи за кілька попередніх років, він має право використати її, а в разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні цієї відпустки.

фото ілюстраційне

Система Orphus