Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Пресконференція “Старт виборчого процесу: ОПОРА розповість про спостереження за ходом передвиборчої кампанії на Полтавщині”

У вівторок, 15 вересня, об 11:00 у конференцзалі готелю «Алея Гранд» (м. Полтава, вул. Соборності, 57) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА стосовно спостереження за виборчим процесом на Полтавщині на старті виборчої кампанії.

Під час пресконференції представники ОПОРИ розкажуть про старт виборчої кампанії на Полтавщині, активність потенційних кандидатів та політичних сил, а також представлять зафіксовані ознаки дочасної агітації. Участь у заході візьмуть представники Національної поліції Полтавської області.

Запрошують представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних
партій та інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:
Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Полтавській області
тел.: +380669973820
e-mail: donchenko.poltava@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують

Система Orphus