Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Пожежі на Луганщині та Харківщині: відкритого вогню немає, надзвичайники ліквідовують осередки тління

На 7 годину ранку відкритого вогню немає, надзвичайники продовжують гасити окремі осередки тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України.

2 вересня поблизу села Гороб’ївка Дворічанського району Харківської області виникла пожежа в лісовому масиві. Загальна площа пройдена вогнем орієнтовно складає 500 га (з них 100 га верхової пожежі). Внаслідок пожежі знищено 22 житлових будинки в с. Гороб’ївка, відселено 33 особи та через отруєння продуктами горіння за медичною допомогою звернулася 1 особа. 

До гасіння залучено 479 чоловік та 78 одиниць техніки, з них від ДСНС 235 чоловік особового складу та 54 одиниці техніки, у тому числі 2 пожежних літаки та 1 вертоліт, якими здійснено 73 скиди (254 тони води).

Читайте також: У Полтаві другий день горить сміттєзвалище: більше півсотні рятувальників борються з вогнем

На 7 годину ранку 4 вересня триває гасіння пожежі в лісовому масиві поблизу с. Клугино-Башкирівка Чугуївської міськради, яка виникла 2 вересня. Відкритого вогню не спостерігається, проводиться догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру. До гасіння залучено 7 чоловік та 2 одиниці техніки лісгоспу, 15 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки ЗСУ.

У Луганській області продовжується гасіння 3 осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському (с. Лобачеве, с. Лопаскине) та Станично-Луганському районах (с. Болотене).

“Відкритого вогню не спостерігається, проводиться догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметру”, – повідомили у пресслужбі.

Читайте також: На Луганщині під час ліквідації пожежі загинув військовий

До гасіння пожеж задіяно 404 чоловіки та 73 одиниці техніки, з них від ДСНС 245 чоловік особового складу та 47 одиниць техніки.

У гасінні пожеж беруть участь 135 чоловік та 27 одиниць техніки з Донецької, Дніпропетровської та Полтавської областей. Координацію робіт з гасіння пожеж здійснює оперативна група Головного управління ДСНС України у Луганській області в тісній взаємодії з командуванням Операції об’єднаних сил.

Фото: ДСНС


поширити новину: