Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідав посол Литви: домовилися про безкоштовне використання платформи «Моя школа»

16 вересня з офіційним робочим візитом до Полтави завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

У художньому музеї ім. Миколи Ярошенка (Галерея мистецтв) з гостем зустрілися представники міської влади – секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступники міського голови Тетяна Юрченко та Сергій Рекотов. Разом вони обговорили плани щодо співпраці у розвитку та зміцненні економічних зв’язків, інфраструктури, будівництва, освіти та культурного обміну, повідомили у Полтавській міськраді.

Під час зустрічі обидві сторони домовились про річний безкоштовний абонемент на використання програмного забезпечення «Моя школа» для усіх шкіл нашого міста. Тож, відповідний сертифікат на рік безкоштовного користування цією платформою заступниці міського голови Тетяні Юрченко вручила Анна Суржа, заступник директора ТОВ «Айті Про», дочірньої литовської компанії «Невда».

«Моя школа» – це електронна освітня платформа, поява якої якісно змінить співпрацю педагогів з учнями та їхніми батьками. Батьки зможуть бути в курсі усього, що відбувається у школі: моніторити оцінки та відвідуваність своєї дитини, бачити розклад уроків та домашні завдання, дізнаватися про похвали і зауваження, а також мати календар найближчих подій – контрольні роботи, батьківські збори, канікули дітей, які відображаються в одному робочому вікні.

Також ще одним результатом співпраці з Литовською Республікою стало підписання угоди про співробітництво між громадською організацією аматорського театру «Малафея» та Малою академією театрів Литви про співпрацю, яка передбачає спільні репетиції та навчання. Тож, маємо великі сподівання, що після закінчення карантину, наступного року саме у Полтаві відбудеться масштабний міжнародний фестиваль аматорських театрів.

Нагадаємо, що Полтава співпрацює з Литовською Республікою уже понад 2 роки. За цей час влада Полтави не лише налагодила зв’язки з Торгово-промисловою палатою Литви, а завдяки дружнім відносинам – щорічно для полтавських абітурієнтів у Вільнюському колегіумі виділено 10 безкоштовних місць для навчання.

У приміщенні зимового саду Галереї мистецтв відбулася театралізована постановка-мініатюра аматорського театрального колективу «Малафея». Актори зіграли уривок з твору Миколи Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Також гостям провели екскурсію у Художньому музеї.

фото Полтавська міськрада

поширити новину: