Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на перший телеміст “Майстерні міста 2020 Live” (НАЖИВО)

Сьогодні, 8 вересня, о 14:00 відбудеться перший телеміст “Майстерні міста 2020 Live”. Він присвячений питанням розвитку велоінфраструктури міст Полтави та Львова, вдосконалення громадського транспорту та питань міської мобільності в цілому.

Як розповіли організатори, під час телемосту “Як досягти сталої міської мобільності і зробити українські міста комфортними?” обговорюватиметься приклад таких міст, як Полтава, Львів та Житомир.

“Міста для людей чи для машин? Це простір для приватних авто чи для громадського транспорту і пішоходів? Велосипед потрібен задля розваги чи як зручний екологічний засіб пересування? А як ви ставитесь до електромобілів? Якщо вам “болить” тема міського транспорту, тоді запрошуємо до дискусії. Кожна точка зору має право на життя. Спільними зусиллями ми можемо знайти компроміс і зробити своє місто кращим і комфортнішим, бо нам тут жити”, – зазначають організатори.

Спікери заходу:
🔸 Олександр Шамота, секретер Полтавської міської ради
🔸 Олексій Чепурко, заступник міського голови м. Полтава
🔸 Павло Сирватка, керівник відділу інвестиційних проектів ЛКП «Львівавтодор»
🔸 Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», позаштатний радник міського голови з питань транспортної інфраструктури
🔸 Роман Широких, радник з питань діяльності виконавчих органів при виконавчому комітеті ПМР з питань велоінфраструктури
🔸 Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста»
🔸 Ткачук Дмитро, екс-заступник мера м. Житомир, відповідальний за впровадження електронного квитка в 2016-2019 рр.

 

поширити новину: