Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують до участі у конкурсі мультимедійних проектів “Врятувати від забуття”

Стартує проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Організаторами Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасний історичний контекст інформуємо про умови конкурсу:

1. Участь у конкурсі можуть брати учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня. Протягом грудня – січня журі опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.  

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .ayi. Тривалість фільму немає перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст виконується українською мовою. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc. анкету (в анкеті слід вказати назву роботи, прізвище ім’я та по-батькові автора, місце навчання (назва навчального закладу і клас, група), адреса місця навчання (з поштовим індексом), контактні телефони та адреси учасників проєкту).

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються. При використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Система Orphus