Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці за місяць купили нових авто на 7 мільйонів доларів, – RST

У серпні у Полтаві та області зареєстрували 220 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні склала 7 мільйонів доларів.

Серед марок лідером продажів став французький бренд Renault. У Полтаві зареєстрували 35 автомобілів цієї марки на суму 500 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Toyota і Hyundai, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був кросовер Hyundai Tucson. Крім нього були популярними Renault Duster і Toyota RAV4.

Серед усіх зареєстрованих авто 80% склали кросовери. Майже 35% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна перевищив 2 тисячі сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж серпня в Україні зареєстрували 7 тисяч нових машин. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 210 мільйонів доларів США. Серед цих авто – 5 тисяч кросоверів, що складає майже 75% від загального обсягу авторинку. Українці купували і машини преміум-сегменту: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GT AMG, п’ять Porsche 911 та вісім електромобілів Porsche Taycan

Нагадаємо, у липні у Полтаві та області зареєстрували 310 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні тоді склала 9 мільйонів доларів.

поширити новину: