Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавці позмагаються за Суперкубок України з футболу серед ветеранів

12-13 вересня 2020 року в Вишневому (Київська область) на міському стадіоні відбудеться фінальний етап всеукраїнського ветеранського Суперкубку у змішаних вікових категоріях пам’яті видатних вітчизняних футболістів та тренерів Валерія Лобановського та Олега Базилевича.

Як розповіли у Асоціації ветеранів футболу України, участь в ньому візьмуть шість команд, здобувши це право гарною грою та позитивним результатом в попередніх раундах змагання:

– ФК «Металург-Запоріжжя»;
– ФК «Таврія-Василівка» (Запорізька область);
– ФК «Маріуполь»;
– збірна Миколаївської області;
– ФК «Полтава»;
– «Ветеран-Лучеськ» (Волинська область).

Організаторами турніру традиційно виступають Асоціація ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес» – провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні.

12 вересня о 14:45 відбудеться жеребкування півфінальних груп (по три команди в кожній). Далі – ігри в півфінальних групах за одноколовою системою. До фінального етапу виходять по дві найкращі команди з кожної групи.

13 вересня о 10:30 розпочнеться проведення матчів фінального етапу за участю чотирьох команд. Триватимуть вирішальні матчі до 14:30, опісля чого за участі почесних гостей настане час урочистого нагородження переможців та призерів змагань.

Нагадаємо, відповідно до регламенту Суперкубка України серед ветеранів пам’яті Валерія Лобановського та Олега Базилевича в заявці команди на гру повинно бути не більше п’ятьох гравців 35+ років (з 1985 року до 1981 року народження включно), п’ятьох гравців 40+ років (з 1980 року до 1976 року народження включно), п’ятьох гравців 45+ років (з 1975 року до 1971 року народження включно), решта гравців – старша 1970 року народження.

Система Orphus