Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина посіла 1 місце за напрямком “Економічна ефективність”, – ОДА

Полтавщина не полишає верхівку рейтингу Мінрегіону за напрямками „Економічна ефективністьˮ та „Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпрацяˮ.

За даними Мінрегіону за січень-червень 2020 Полтавщина посіла 1 місце за напрямком „Економічна ефективністьˮ, що включає зростання промислової та будівельної галузей.

Про це повідомлии у Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОДА

Крім цього, окремо варто зазначити покращення результатів за показниками „Індекс промислової продукціїˮ – 4 місце (січень-червень 2019 – 10-11 місце), „Індекс будівельної продукціїˮ – 6 місце (січень-червень 2019 – 21 місце), „Обсяг виконаних будівельних робіт у розрахунку на одну особу населенняˮ – 4 місце (січень-червень 2019 – 6 місце) та „Індекс споживчих цінˮ – 4-5 місце (січень-червень 2019 – 19-20 місце).

Також за результатами діяльності січня-червня 2020 Полтавська область посідає 2 місце (після м.Київ) за напрямом „Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпрацяˮ за рахунок показників капітальних та прямих іноземних інвестицій.

Високі показники та досягнення нашого регіону згідно з даними рейтингами є свідченням потужного економічного потенціалу Полтавщини.

 

Система Orphus