Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина має стати центром успіху, – Володимир Зеленський під час презентації Стратегії розвитку області

На площі перед адмінбудівлею Полтавської ОДА презентували Стратегію регіонального розвитку Полтавської області 2021-2027 років за участю Президента Володимира Зеленського та голови ОДА Олега Синєгубова.

Володимир Зеленський наголосив, що Полтавщина має усі шанси стати центром успіху.

“Кожна область має стати потужною і заможною. Полтавщина має усі шанси стати центром успіху. І молодь не повинна їхати до сусідніх Харкова чи Києва. Вона має саме тут будувати успішний регіон. Полтавщина має чудовий потенціал: сільське господарство, машинобудування, паливну галузь, харчову промисловість. Область має потужний туристичний та культурний потенціал. Я переконаний, що кожному буде цікаво мандрувати там, де народились Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Євген Гребінка, Леонід Глібов, Микола Лисенко, Панас Мирний та інші. Кожне з цих місць може стати туристичним магнітом. Тож Полтавщина має величезний потенціал”, – зазначив Володимир Зеленський.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов презентував Стратегію регіонального розвитку області на 2021-2027 роки. Зокрема, він наголосив, що у 2021 році розпочинають будівництво нового корпусу онкодиспансеру у Полтаві. Також планують відновити злітно-посадкову смугу полтавського аеропорту, добудувати спорткомплекс в Авіамістечку в Полтаві та збудувати Палац спорту в обласному центрі.

“Ми маємо створити рівні умови для всіх підприємців. Через кілька тижнів відкриємо ЦНАП, який надаватиме близько 300 послуг, зокрема, і для реєстрації бізнесу, також буде створений інвестиційний офіс. До кінця року плануємо добудувати першу в Україні бетонну дорогу Дніпро-Решетилівка у межах Полтавської області. Упевнений, що ми зможемо зробити Полтавщину кращою, багатшою, а людей заможнішими”, – підсумував Олег Синєгубов.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський відвідав Полтавщину. Під час робочого візиту він відвідав полтавський аеропорт, оглянув оновлений обласний кардіодиспансер та перебіг ремонту відрізку автомобільного шляху міжнародного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Також Президенту презентували туристичні магніти області.

поширити новину: