Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський університет запустив Telegram чат-бот для студентів

Студенти Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” зможуть дізнаватись розклад навчальних занять, користуючись чат-ботом – новим сервісом, створеним самими студентами.

Студенти Богдан Похідня (ННІ фінансів, економіки та менеджменту) і Анастасія Клочко (ННІ інформаційних технологій і механотроніки) створили студентський чат-бот @NuppBot – твій надійний помічник в навчанні, повідомляють у пресслужбі університету.

Студенти політехніки зможуть отримувати розклад навчальних занять на свій телефон і навіть замовляти нагадування про пари. Не пропускати університетські новини допомагає Telegram-канал університету.

5 простих кроків, щоб і розклад, і новини завжди були під рукою:

1. Встановіть та зареєструйтесь в месенджері Telegram. Для цього оберіть країну зі списку, введіть свій номер телефону і введіть код-підтвердження, який прийде в СМС-повідомленні. У спеціальні поля напишіть ім’я або нікнейми та натисніть галочку підтвердження. Запустіть додаток.

2. Підпишіться на канал університету – https://t.me/poltava_polytechnic

3. Підпишіться на бота – набирайте в пошуку @NuppBot і тисніть «Розпочати».

4. Отримайте розклад у трьох режимах: на «сьогодні», «завтра» і «поточний тиждень» – напишіть боту назву своєї групи (наприклад, 101ЕМ, де ЕМ – українськими літерами) і відправте в чат. Бот одразу відповість.

5. Замовте нагадування про заняття або виберіть іншу потрібну дію:

/change_group – змінити групу

/enable_reminders – ввімкнути нагадування про розклад занять за 20 хвилин до початку

/disable_reminders – вимкнути нагадування про розклад занять за 20 хвилин до початку

/about – детальніше про нас

Щоб отримати розклад іншої групи, просто відправте її номер.

поширити новину: