Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські рятувальники вирушили гасити пожежі на Луганщині

5 вересня у Луганську область було направлено 33 чоловіка особового складу Головного управління ДСНС у Полтавській області для проведення ротації рятувальників із Полтавщини.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Вогнеборці замінять свої колег, які з 2 вересня ліквідовують пожежі у екосистемах. Перед відправленням була перевірена готовність рятувальників до виконання завдань за призначенням та проведено інструктаж особового складу.

За інформацією ДСНС4 вересня о 15:30 осередок загорання сухої трави поблизу с. Болотене Станично-Луганського району ліквідовано. Пожежу 2 осередків сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі ( с. Лобачеве та с. Лопаскине), які виникли 2 вересня, локалізовано. Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави.

4 вересня о 21 год. 50 хв. між с. Лобачеве Новоайдарського району та с. Старий Айдар Станичо-Луганського району виникло загорання сухої трави, валежнику та лісового масиву. Станом на 7 год. 5 вересня загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 6 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве.

Всього на території області до гасіння пожеж залучено 200 чоловік та 53 одиниць техніки, з них від ДСНС 167 чоловік особового складу та 38 одиниць техніки.

Фото: ДСНС

поширити новину: