Ви тут:
Суспільство Україна 

Полтавські поліцейські-кінологи отримали нове службове авто

Голова Національної поліції України Ігор Клименко вручив поліцейським-кінологам Полтавської області нове службове авто «Fiat Doblo».

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Сьогодні, 24 вересня, Голова Національної поліції України Ігор Клименко передав поліцейським з різних областей сертифікати на 16 службових авто.

«Є служби, які ми бачимо щодня на вулиці наших міст, а є служби, які працюють дуже тихо, але від ефективності їхньої роботи залежить і розкриття злочинів, і затримання злочинців, і в цілому безпека наших громадян. І такими службами є і вибухотехнічна служба, яка нараховує 270 працівників, і кінологічна служба, які налічує 750 працівників. Тисячі викликів про замінування. І кожен ми розглядаємо, як справжню погрозу нашим громадянам. У нас тисяча собак, частина натренована на наркотики, частина – на вибухові речовини, на розшук осіб», – підкреслив глава Нацполіції.

Ігор Клименко зазначив, що Національна поліція намагається постійно оновлювати матеріально-технічну базу підрозділів, аби поліцейські могли ефективно та оперативно виконувати поставлені завдання.

Глава Нацполіції подякував поліцейським за службу та додав, що, враховуючи всі виклики, надзвичайно важливо, наскільки екіпірований особовий склад, які спецзасоби правоохоронці використовують та в яких умовах переміщаються.

«Від цього залежить і час реагування на повідомлення, час приїзду на місце, швидкість та ефективність розкриття злочину, а головне – безпека наших громадян», – наголосив керівник відомства.

Фото: Нацполіція

Система Orphus