Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Споживач Суспільство ТОП-новина 

“Полтаватеплоенерго” інформує про значне підвищення цін на природний газ від НАК “Нафтогаз України” для надання послуг населенню

23 вересня НАК “Нафтогаз України” повідомив про збільшення ціни природного газу, який підприємство використало та продовжує використовувати для надання послуг з централізованого теплопостачання своїм споживачам упродовж вересня поточного року. Порівняно із цьогорічним серпнем вартість природного газу зросла на 45%.

Про це повідомили у пресслужбі ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

“Такий стрибок ціни основного енергоносія, що використовується ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», відчутно вдарить по і без того скрутному фінансово-економічному стану комунального підприємства”, – зазначають у пресслужбі.

Через фінансову скруту, викликану незбалансованістю чинних тарифів, гострий дефіцит обігових коштів і з метою недопущення збільшення вартості послуг для населення, із серпня поточного року «Полтаватеплоенерго» змушене було перейти на 4-денний робочий тиждень. 

Не дивлячись на різке зростання ціни на газ, ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» не підвищуватиме вартості своїх послуг для споживачів за вересень 2020 року.

Проте, у разі якщо НАК «Нафтогаз України» не поверне вартість природного газу до серпневого рівня, підприємство буде змушене ініціювати перегляд вартості своїх послуг на наступні періоди.

Система Orphus