Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Полтава – квіткове свято України”: у музеї Котляревського відкрили виставку відомого українського фотографа

У Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбулось відкриття виставки світлин фотохудожника Володимира Короткова “Полтава – квіткове свято України”.

Про це повідомили в управлінні культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міськради.

На світлинах Полтава – історичне і сучасне з вишуканими архітектурними ансамблями, величними храмами та пам’ятниками, патріархальними вуличками та неповторними природними куточками. Він натхненно шукає унікальний ракурс, вправно вибудовує композицію, вихоплюючи об’єктивом ту єдину мить, котра надає кожній роботі мистецької довершеності. 

Автор виставки народився у Харкові у 1952 році За освітою – інженер-механік. Понад 35 років працював інженером на Полтавському турбомеханічному заводі. Довгий час працював провідним фахівцем у відділі інноваційних технологій методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Захоплення фотографуванням почалося ще зі школи, яке стало його життєвим покликанням.

Репортажні фото майстра отримали найвищу оцінку на Міжнародному конкурсі профспілок, де він став переможцем. Володимир Коротков – учасник багатьох загальноміських виставок, роботи майстра зберігаються у музейних колекціях та приватних збірках.

Виставка діятиме протягом місяця з 9.00 до 17.00. Тож запрошують полтавців  переглянути експозицію.

Фото: управління культури Полтавської міськради

поширити новину: