Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція спільно із судовою охороною розпочинає проєкт “Готові дати відсіч”

ГУНП в Полтавській області, спільно з Територіальним управлінням Служби судової охорони у Полтавській області оголошує старт спільного проєкту “Готові дати відсіч”, спрямованого на протидію насильству. Аудиторія проєкту – жінки, а також діти у віці від 6 років.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Проєкт включатиме 4 заняття, які будуть відбуватися щоп’ятниці о 16.00 годині, починаючи з 18 вересня 2020 року. Тривалість заняття – 1 година 30 хвилин.

Заняття будуть проходити на стадіоні ФСТ “Динамо” за адресою м.Полтава, вулиця Лідова, 4.

Кожне заняття буде поділене на два блоки – теоретичний та практичний.

Теоретичний блок містить законодавчі аспекти протидії насильства, булінгу чи мобінгу та алгоритми дій у випадку насильницьких проявів, а також основи домедичної підготовки (тренування на спеціалізованих макетах). Теоретичний блок буде викладатися фахівцями з Національної поліції, котрі мають практичний досвід протидії насильству.

Практичний блок буде містити основні прийоми самозахисту для жінок та дітей, які зможе опанувати людина з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Заняття будуть проводити фахівець з прийомів самозахисту, співробітник ГУНП в Полтавській області Сергій Чепіжний (дитяча аудиторія), а також майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо, співробітник ТУ ССО у Полтавській області Геворг Геворгян (доросла аудиторія). Теоретичні основи тактики – співробітник ТУ ССО Катерина Григоренко.

Заняття є безкоштовними, завітати на них можуть усі бажаючі. Для цього необхідно заповнити Google- форму https://docs.google.com/forms/d/1ntgL9X8O3_zmSC6tlTxdcX49ka1KKCR9X47NuSfGOaI/edit?usp=sharing

“Обов’язковим є наявність захисних масок, зручного одягу і взуття та гарний настрій. До зустрічі в п’ятницю, о 16.00 на стадіоні ФСТ “Динамо”!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus