Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя колишній керівник 4-ї міської лікарні Полтави

26 вересня пішов з життя колишній керівник КП “4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”, Заслужений лікар України Леонід Куроєдов.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Департамент охорони здоровя та соціального розвитку Полтави.

Народився Леонід Федорович 17 січня 1950 року. Свою трудову діяльність розпочав на полтавському тепловозоремонтному заводі.
Після закінчення у 1973 році Полтавського медичного стоматологічного інституту працював лікарем – стоматологом у міських закладах.
З 1982 по 1987  рік працював заступником головного лікаря по поліклінічній роботі 2-ї міської клінічної лікарні. З лютого 1987 року призначений на посаду головного лікаря 4-ї міської клінічної лікарні.
За його керівництва у 1995 році введено у дію поліклініку 4-ї міської клінічної лікарні по вул. Залізній,17 та проведено її оснащення сучасним обладнання.
В очолюваному ним закладі однією з перших у місті Полтаві створена комп’ютеризована реєстратура,повністю ком’ютеризована бухгалтерська та статистична звітність, опрацьована модель медичної корпоративної інформаційної мережі.
Брав участь у розвитку партнерських відносин з німецькими містами землі Фільдер.
За його ініціативи, у 1997 році вперше в Україні на базі 4-ї міської клінічної лікарні відкрито філіал київського центру мікрохірургії ока. Був засновником благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини”, яка нараховує понад 30 тисяч членів.
Леонід Федорович мав вищу кваліфікаційну категорію по організації та управлінню охороною здоров’я. У 1999 році йому присвоєне почесне звання “Заслужений лікар України”.
Був депутатом 3-х скликань Полтавської міської ради та депутатом 2-х скликань Полтавської обласної ради.

Система Orphus