Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під час профілактичних заходів у Великосорочинській ОТГ поліція склала 26 адмінпротоколів

24 вересня поліція Миргорода провела превентивне відпрацювання Великосорочинської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

До патрулювання залучали особовий склад миргородських поліцейських: оперативники, дільничні офіцери поліції, інспектори дозвільної системи, кінолог та екіпажі секторів реагування патрульної поліції. Про це є відповідний наказ керівництва Миргородського відділу поліції.

Такі відпрацювання є профілактичними заходами з метою стабілізації рівня вуличної злочинності, недопущення скоєння злочинів і оперативного розкриття правопорушень та полягає у створенні для місцевого населення комфортного правового середовища.

За результатами відпрацювання поліцейськими на території Великосорочинської ОТГ припинено 2️6️ адміністративних правопорушень.

“Зокрема, дільничні офіцери поліції винесли 9️ постанов про адміністративні правопорушення за ст.ст. КУпАП: 6️ за розпивання алкоголю у заборонених місцях (ст.178), 2️ за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення (ст.176) та 1️ за порушення правил адміністративного нагляду (ст.187). Екіпажі секторів реагування патрульної поліції, за порушення ПДР винесли водіям 1️7 постанов за ст. КУпАП: 1️1 за порушення водіями правил експлуатації транспортних засобів (ст.121 ч.3, 5, 6), 2️ за керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред’явили їх для перевірки (ст.126 ч.1) та 4️ за інші порушення Правил дорожнього руху (ст.125)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородський відділ поліції

Система Orphus