Ви тут:
Суспільство Україна 

Перетин лінії проведення операції Об’єднаних сил обмежено, — штаб ООС

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, пов’язаної з поширенням COVID-19, відповідно до рішення Командувача об’єднаних сил з 1 вересня посилюються заходи з профілактики розповсюдження інфекції.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Зокрема, з боку Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей обмежується перетин лінії проведення операції Об’єднаних сил для громадян, які не мають відповідних документів, що визначені в районі проведення ООС. Продовжиться контроль перевізників та цивільного населення щодо дотримання правил пасажирських перевезень на автостанціях, залізничних вокзалах, зупинках громадського транспорту та інших обмежень введених Урядом України.

Щодо військовослужбовців операції Об’єднаних сил – посилено вимоги за дотриманням ними режимно-обмежувальних заходів карантину, уникнення контактів особового складу з військовослужбовцями інших частин та цивільним населенням.

“На місцях несення служби, контрольно-перепускних пунктах, об’єктах життєдіяльності особового складу – обов’язкове проведення щоденної профілактичної дезінфекції. А також, обов’язкове використання особовим складом засобів індивідуального захисту (масок) та дотримання соціальної дистанції”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 5.ua

 

поширити новину: