Ви тут:
Місцеві вибори 2020 Полтавщина Р Суспільство 

Партія “Довіра” піднялася з третього на друге місце у рейтингу партій області

Напередодні місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, зміни у рейтингах партій відбуваються чи не щодня.

Ще в серпні за «ДОВІРУ» були готові проголосувати 8,3% виборців, а вже зараз її підтримують 10,3%. Найбільшу підтримку партія має на північному сході та заході Полтавської області.

«Нещодавно «ДОВІРА» представила свою потужну команду, куди увійшли найбільш відомі люди Полтавщини і найкращі представники місцевого самоврядування. Тому рейтинг партії досить стрімко почав зростати. У команді «ДОВІРИ» – вже перевірені працею і справами управлінці. Люди, яких справді хвилює Полтавщина і її майбутнє. Всі вони – виключно місцеві, тому, як ніхто інший, прагнуть процвітання для свого краю. Адже тут живуть вони самі і всі їхні рідні та близькі», – повідомляє офіційна ФБ-сторінка «Довіра Полтавщини».

«ДОВІРА» вже обійшла ОПЗЖ, яка має 9,2%. Партія «Слуга Народу» продовжує посідати перше місце, але її рейтинг зменшився порівняно з серпнем. Якщо тоді цю партію підтримувало 18,6%, то зараз – 16,7%. Трішки зріс рейтинг партії ВО «Батьківщина» – 6,9%. Відтак п’ятивідсотковий бар’єр до Полтавської обласної ради впевнено долають чотири партії – «Слуга Народу», «ДОВІРА», ОПЗЖ та «Батьківщина». На межі проходження – «Європейська Солідарність» із 4,8% підтримки.

Інші партії ризикують не потрапити до нового складу Полтавської обласної ради. Не визначилися з вибором та відповіддю 29,7%.

Опитування проводило Товариство з обмеженою відповідальністю «SMARTPOLL» за власною ініціативою з 2 по 8 вересня методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) серед жителів Полтавщини віком від 18 років відповідно до репрезентативної квотної вибірки (вік, стать та місце проживання).

У рамках дослідження опитано 2000 респондентів. Дані округлені до десятих. Питання, на яке давали відповідь респонденти: «Якщо би вибори в Полтавську обласну раду відбулись цього тижня, за яку партію ви віддали б свій голос?»

 

 

 

Система Orphus