Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпіада у Токіо відбудеться за будь-яких умов, – МОК

Ігри через СOVID-19 перенесли на наступний рік.

Віце-президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Джон Коутс повідомив, що проведення Олімпіади в Токіо не буде залежати від ситуації з коронавірусом у світі.

“Олімпіада відбудеться, незалежно від коронавірусу. Ігри розпочнуться 23 липня наступного року. Темою цієї події мало стати відновлення Японії після цунамі 2011 року. Тепер все змінилося і ми говоримо про світло в кінці тунелю в плані перемоги над коронавірусом.

Організатори повинні прийняти всі запобіжні заходи для проведення Ігор. Не у всіх країнах ситуація з COVID-19 знаходиться під контролем. До Токіо повинні приїхати 206 збірних. Перед нами стоїть велике завдання “, – цитує Коутса Yahoo Sports.

Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.

Читайте також: Олімпіада може вперше в історії пройти без глядачів

У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпіади. Натомість, на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань.

24 березня 2020 року Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), після наради Прем’єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха, ухвалив рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

поширити новину: