Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі продовжують порушувати Мінські домовленості, – штаб ООС

За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 8 вересня 2020 року, під час спостережного польоту БПЛА СММ ОБСЄ на непідконтрольній урядові України території було помічено три міномети поблизу населеного пункту Весела Гора (2Б11 «Сани», 120 мм) та дві буксируваних гаубиці (Д-30А«Жаба», 122 мм) поблизу населеного пункту Богданівка, що на Луганщині.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Крім того, було зафіксовано нову L-подібну траншею (протяжністю близько 170 метрів) та оборонні позиції поблизу населеного пункту Григорівка Донецької області.

6 вересня БПЛА СММ зафіксував двох людей, які продовжували облаштовувати наявну траншею поблизу населеного пункту Калинове-Борщувате Луганської області. На Донеччині було помічено наявну траншею з земляними насипами з обох боків неподалік мікрорайону Трудівські Петровського району та нове 150-метрове подовження наявної траншеї поблизу населеного пункту Пікузи.

Також зафіксовано чотири протитанкові міни, які встановлені в один ряд поперек західної смуги автодороги поблизу населеного пункту Весела Гора Луганської області.

Українська сторона СЦКК наголошує, що наведені факти чітко показують на порушення досягнутих 22 липня 2020 року домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню.

«Незаконні збройні формування РФ і надалі використовують практику невиконання взятих на себе зобов’язань, вкотре демонструючи стійке небажання дотримуватися Мінських домовленостей в рамках Тристоронньої контактної групи», – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus