Ви тут:
Р Суспільство 

Огляд айфон 12 про макс

Вже зовсім скоро стартує продаж нового айфону. Ця довгоочікувана новинка зможе порадувати любителів смартфонів Епл новими можливостями та потужним функціоналом. На сьогодні вже відомо якими технічними характеристиками буде наділений смартфон, і кожен охочий може з ними детально ознайомитись. Що ж нового готують нам виробники компанії Епл та де можна буде придбати новий айфон 12 про макс? Про це поговоримо сьогодні у статті.

Оновлений дизайн

Айфон 12 про макс постане перед нами у стильному корпусі з оновленим дизайном. Він матиме нову прямокутну форму граней і неодмінно припаде до смаку усім любителям вишуканої класики. Змін зазнає також передня панель корпуса. Рамки по периметру екрана стануть меншими маже у два рази. Вдвічі скоротиться верхня рамка дисплея. Зміниться також товщина корпуса смартфона. Вона стане тоншою ніж у попередніх моделях.

Дисплей 

Новий айфон 12 про макс матиме дисплей великого розміру – найбільший серед смартфонів Епл. А його новою фішкою стане функція яка дозволить отримати підвищену частоту оновлення. Це забезпечить високу плавність зображення на екрані.

Технічні характеристики

Відбудуться значні зміни в технічних характеристиках. Нова модель буде оснащена потужним процесором який матиме високу продуктивність. Точні параметри виробник поки що не озвучує. Про них можна буде дізнатись одразу як тільки новинка надійде у продаж. Відомо лише те що новий смартфон буде мати більше оперативної та вбудованої пам’яті ніж попередні моделі.

Нові камери

Айфон 12 про макс буде оснащений трьома потужними камерами які зможуть забезпечити високу світловіддачу та зменшать спотворення зображення. Нова камера зможе фокусуватися навіть на маленьких об’єктах з відстані двох метрів. Значно покращиться якість знімків у портретному режимі.

Де можна буде придбати новий айфон?

Нову модель айфон 12 про макс можна буде купити у Водафон. Ви зможете придбати телефон в одному з магазинів мережі або ж замовити його на сайті www.vodafone.ua. Компанія пропонує доставку товарів по всій Україні. Перейшовши за посиланням сайту ви зможете легко замовити новинку зі зручною доставкою. Весь товар який пропонує Водафон має відповідну гарантію, та ви завжди можете бути впевнені у його якості. Компанія готова забезпечити належне гарантійне обслуговування та у випадку виходу товару з ладу можете скористатись послугами сервісного центру у вашому місті.

фото ілюстраційне

поширити новину: