Ви тут:
Р Суспільство 

Облицювання каменем

Команда фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY гарантують, що міцне покриття ефективно захищає елементи конструкції від негативних зовнішніх факторів і вміло прикрашає будівлю, підкреслюючи смак і статус його власника.

Сучасне облицювання каменем має на увазі використання найрізноманітніших матеріалів. Одним з найбільш популярних варіантів є облицювання гранітом. Це неймовірно надійний, довговічний і естетично привабливий матеріал, створений самою природою. 

Особливості гранітної плитки “Скала”

Більшість заміських будівель з каменю вимагають зовнішнього облицювання, щоб додати стінам більш привабливий зовнішній вигляд і захистити від зовнішніх впливів. І найкращим матеріалом для цієї мети є плитка “Скала” з граніту. Даний оздоблювальний матеріал застосовується для нижньої частини будівлі і виготовлений з натурального каменю. Побачити більше фото Ви можете на сайті granite-company.com.ua.

Облицовка гранитом

При виготовленні плитки “Скала” найміцнішого сірого граніту Покостовського родовища, передня частина сколюється вручну з 4-х сторін, за рахунок чого в результаті виходить плитка з неповторною за структурою лицьовою поверхнею, цікавим сколом і малюнком, унікальним зовнішнім виглядом.

Фасадна декоративна плитка під камінь “Скала” має масу переваг, серед яких:

 • висока вологостійкість;
 • стійкість до перепадів температур;
 • опірність до стирання;
 • підвищена міцність;
 • довговічність;
 • стійкість до механічних впливів і ультрафіолету;
 • можливість реставрації.

Переваги облицювання фасаду гранітом

Облицовка фасада гранитом

Чим же так хороше облицювання фасаду каменем граніт? Властивості даного каменю дозволяють збільшити теплоізоляцію, захистити стіни і фундамент від надлишку хімічних речовин, соляних випадів, вологи, а також надати будівлі респектабельний і солідний вигляд.

До головних переваг облицювання каменем можна віднести:

 • здатність граніту не міняти колір, розмір, фізичну форму, навіть при найсильніших температурних перепадах і навантаженнях;
 • екологічність і безпеку для людини;
 • стійкість до ультрафіолетового випромінювання – сонячні промені, як правило, руйнують камені, але тільки не граніт;
 • висока міцність і довговічність – дозволяють граніту служити не один десяток років, звичайно ж при дотриманні правил експлуатації і грамотному укладанні.

Якщо говорити про мінуси облицювання цоколя гранітом, то їх зовсім небагато і вони незначні. До таких можна віднести тільки те, що створений природою візерунок каменю не можна змінити, а з огляду на довговічності граніту слід особливо ретельно підходити до вибору кольорової палітри. При невдалому виборі, щоб поміняти колір вироби доведеться повністю демонтувати існуючу обробку. В іншому ж даний матеріал не викликає особливих складнощів і характеризується високою якістю і надійністю.

поширити новину: