Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Найкращих учасників ЗНО будуть відзначати преміями

Наступного року учасники ЗНО, які отримають найвищі результати, будуть відзначатися преміями Президента України.

Про це на брифінгу сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, повідомляє Освіта.ua.

За його словами, планується, що це має бути одноразова грошова виплата.

“Зараз на рівні Міністерства освіти та науки розробляється нормативно-правовий документ, який дозволить щороку встановлювати грошову винагороду для учасників, які будуть отримувати за сумою своїх результатів найвищі оцінки. Такі діти будуть відзначатися преміями Президента України. Сподіваємося, що така практика буде започаткована”, – сказав Бойко.

Він повідомив, що у 2020 році в Україні найвищий результат зовнішнього незалежного оцінювання отримали 455 учасників тестування.

Зокрема 8 з української мови та літератури, 49 — з історії України, 149 — з математики, 83 — з англійської мови, 3 — з географії, 44 — з біології,66 — з фізики, 49 — з хімії, 3 — з німецької мови, 1 — з французької мови.

Традиційно найбільше учнів, що склали тести на 200 балів, в Києві — 108, у Львівській області — 64, у Дніпропетровській області — 36, у Харківській області — 32.

200 балів ЗНО з двох тестів отримали 36 осіб, серед яких 27 хлопців і 9 дівчат.

За даними УЦОЯО, 25 осіб склали на 200 балів математику та фізику, 4 особи — математику та хімію, 2 особи — математику та англійську мову, 1 особа — математику та біологію, 1 особа — математику та українську мову та літературу. Три учасники ЗНО склали на 200 балів тести з біології та хімії.

Учасників, які отримали 200 балів з трьох або чотирьох предметів в 2020 році немає.

Система Orphus