Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині заклади освіти та охорони здоров’я на 90% готові до зими

Загалом країна до опалювального сезону готова добре: за кількістю вугілля та запасами газу у сховищах, наголосив під час онлайн-засідання Антикризового енергетичного штабу з проблемних питань підготовки теплопостачальних організацій до початку проходження опалювального сезону 2020/21 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Участь від Полтавщини взяв голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, повідомили у Полтавській ОДА.

Полтавщина щодо підготовки до опалювального сезону йде за графіком.

 «Нині комплексно підготовлено до функціонування в осінньо-зимовий період 6060 з 6737 житлових будинків, що становить  90%. Заклади соціальної сфери підготовлені на 91,9%, навчальні заклади – на 89, 2%, дошкільні заклади – на 93,8%, заклади охорони здоров’я – на 95,7%», – сказав Олег Синєгубов.

Також у дорожньо-мостовому господарстві проведено капітальний ремонт 450 тис.м² міських вулиць та доріг області. підготовлено 243 одиниці  спеціалізованої прибиральної техніки та 27 тис. тон посипкового матеріалу.

На 15 вересня з метою забезпечення стабільної роботи систем життєзабезпечення на території області підготовлено 160 котелень із 177, зокрема, 151 зі 167  комунальних котелень місцевих рад (із врахуванням сільських та селищних).

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus