Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за тиждень прискорили будівництво шкіл і дитсадків, що фінансуються за кошти ДФРР

Керівництво області тримає на контролі стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Зокрема, на Полтавщині у 2020 році реалізується 14 проєктів на загальну суму 129,7 мільйонів гривень. Традиційно на апаратній нараді у голови ОДА розглянули питання моніторингу реалізації цих проектів, повідомляють у Полтавській ОДА.

Тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко повідомила, що за тиждень використання коштів ДФРР збільшилося. Зокрема, касові видатки зросли на 1,4 мільйони гривень і складають 47, 8 мільйонів гривень, що становить 55,6% від отриманих коштів.

“Зокрема, за тиждень зросла будівельна готовність від 10 до 17 % на чотирьох об’єктах. Це реконструкція будівлі з проведенням комплексної термомодернізації та створенням нового освітнього простору Опорного закладу “Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області”, реконструкція Лубенського дошкільного навчального закладу № 9 “Берізка”, реконструкція Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та реконструкція основної будівлі ДНЗ № 1 “Теремок” у Лохвиці. До речі, лохвицький дитсадок на завершальній стадії будівництва – готовність 97%. У серпні проведено коригування кошторисної документації в зв’язку із виявленими додатковими роботами”, – повідомила Олена Онупко.

На цьому тижні очікуються зміни по будівництву велосипедних доріжок у Миргороді та у вересні має визначитися виконавець робіт за проєктом впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука.

Наразі Полтавська область отримала 86 мільйонів гривень від ДФРР.

Система Orphus