Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили 11-ту поліцейську станцію, що обслуговуватиме 7 населених пунктів Оржицького району

Відсьогодні поліцейська станція працюватиме у селі Вишневе, на вулиці Першотравневій, 17, в адміністративній будівлі сільської ради.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Полтавській області.

У відкритті станції взяли участь очільник управління превентивної діяльності поліції області Юрій Анучін, керівниця відділу дільничних офіцерів Жанна Ахіджанян, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина та голова Вишневої сільради Валентина Гарбуз. А також начальник Оржицького відділення поліції Євгеній Карпець зі своїм заступником Олександром Шаповаленко.

Територія обслуговування поліцейської станції охоплює 7 сіл (Вишневе, Іванівка, Тимки, Нове, Хоружівка, Несено-Іржавець та Лазірки), в яких проживають близько 10 тисяч людей.

На Полтавщині вже працюють 11 поліцейських станцій. Три перших відкрили у 2018 році, 6 – “запустили” у 19-му. Станція у Вишневому стала другою після Градизького поліцейського “пункту”, що запрацював у липні 2020 року.

Жанна Ахіджанян озвучила переваги створення поліцейської станції для територіальної громади. З-поміж ключових наступні:

– присутність дільничного офіцера на території ОТГ значно зменшує час реагування на звернення і повідомлення громадян;

– поліцейський отримує можливість детально вивчати проблеми на місці;

– офіцер поліції звітує перед громадою, що дозволяє людям об’єктивно оцінити його ефективність

– поліцейський є частиною громади й бере участь у плануванні та реалізації заходів, що потрібні для створення безпечного простору.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus