Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині тривають перевірки громадського транспорту щодо дотримання карантинних вимог

Перевіряють громадський транспорт працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Чергову перевірку провели під час випуску транспортних засобів з матеріально-технічної бази, на якій забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі, а також огляд технічного стану автобусів та їх зберігання, дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів у Полтаві.

Робоча група працювала на комунальному підприємстві «Полтаваелектроавтотранс».

Особливу увагу робоча група приділила дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Перевіряли фахівці й дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Подібні рейди у місті та області проводитимуться й надалі. Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та належного стану обов’язкового обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: