Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

За допомогою  чотирьох літаків АН-2, які злітають зі злітно-посадкової смуги с. Пироги Глобинського району, розкидають принади, у яких є вакцини проти сказу. 16 вересня уже охопили територію Глобинського, Семенівського, Лохвицького, Зіньківського, Диканського, Карлівського та  Машівського районів.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Протягом тижня, в залежності від погодних  умов, на території області буде розповсюджено понад 518 тисяч принад з вакциною «Орісвак» виробництва ТОВ «Укрветпромпостач» м. Бровари.

Розповсюдження вакцини відбувається за допомогою авіатранспорту. Літаки оснащені системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини.

“Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді брикету коричневого кольору, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини”, – наголосили фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Нагадаємо, 15 вересня проводитимуть профілактичні заходи над Гадяцьким, Глобинським, Лохвицьким, Семенівський та Хорольським районами.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus