Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

На Полтавщині розробляють проєкт Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу області

У Департаменті агропромислового розвитку ОДА розробляють проєкт Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року. 

Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту агропромислового розвитку.

“Метою Програми є підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості”, – наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов.

У засіданні робочої групи взяли участь спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку ОДА, голови фермерських господарств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, представники Громадської ради при ОДА, сільськогосподарських дорадчих служб області, Полтавської державної аграрної академії, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА, Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Під час засідання учасники робочої групи обговорили ефективність напрямків діючої Програми до 2020 року та запропоновані пропозиції до напрямків проєкту Програми до 2025 року.

“До розробки проєкту Програми 2025 можуть долучитися всі зацікавлені особи”, – додав Сергій Фролов.

До 1 жовтиня Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає пропозиції.

Система Orphus