Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині реалізують благодійний проєкт “Дарувати тепло легко”

Полтавський центр сім’ї “Родинний дім” реалізує обласну благодійну інформаційну програму «Дарувати добро легко!» за підтримки Полтавської обласної ради та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Програма “Дарувати добро легко” (Речам – друге життя) Полтавського центру сім”ї “Родинний дім” покликана одночасно допомогти жителям ОТГ, які перебувають у складних життєвих обставинах та покращити стан довкілля ОТГ.

Як зазначили у Полтавському центрі сім’ї “Родинний дім”, головна мета – підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у реалізації державної політики зі збору побутових відходів – речей, що накопичилися в населення, які можна безкоштовно передати у Центри взаємодопомоги для подальшого використання на місцевому рівні. Інформаційна підтримка ОТГ в організації центрів взаємодопомоги.

Виконавці програми проводять інформаційні заходи в територіальних громадах з метою створення благодійних Центрів взаємодопомоги на місцевому рівні.

“Вже не потрібні господарям речі: взуття, одяг, іграшки, книги. Все це накопичилося в населення і його можна просто викинути в смітник, або можна передати безкоштовно для подальшого використання в Центр взаємодопомоги. Цінність цих відходів полягає в тому, що їх можна переробити та використати надалі як вторинну сировину, або за їх призначенням”, – розповіли у Полтавському центрі сім’ї “Родинний дім”.

Інформаційна кампанія спрямована на мотивування членів територіальних громад для збору речей б/у, організацію співпраці різних форм власності, активістів, волонтерів, церковних громад. Одночасно ця програма розвіває благочинність, вчить членів ОТГ європейському підходу до утилізації побутових відходів, допомогає особам, що опинились у скрутному становищі, навчає економічному збереженню ресурсів громади, виховує екологічне мислення у молоді, дає поштовх створенню стартапів з переробки побутових відходів.

За рахунок підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавскої облдержадміністрації виготовлено інформаційні матеріали, в яких вказана адреса центру і сайт Полтавського Центру взаємодопомоги “Родинний дім” та залишено місце для додавання адреси та телефону такого центру в ОТГ.

 

поширити новину: