Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проведуть ІІІ фестиваль сучасних театрів

Цього року захід співпадає з 85-річчям Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Котляревського. Фестиваль  проведуть у три етапи: в Гадячі, Миргороді та Полтаві. Розпочинається 25 вересня в Гадячі.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У межах проєкту «Малі міста – великі враження» грантової програми Уряду, Міністерства культури та інформаційної політики України, яка розрахована на розвиток населених пунктів з чисельністю до 50 тисяч осіб за участі Українського центру культурних досліджень втретє відбувається фестиваль сучасних театрів.

«Цьогорічні новації однозначно відповідають вимогам часу і сприятимуть налагодженню творчих зв’язків між самодіяльними театральними колективами та обміну творчим досвідом роботи керівників та виконавців театральних колективів. Програма фестивалю передбачає участь професійних та аматорських театральних колективів, театральних колективів навчальних закладів, індивідуальних виконавців  Полтавщини», – сказала т.в.о. директора Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко.

Під час фестивалю в місті організують перегляд виставки квіткових композицій і творчих робіт студентів коледжу та відкриття меморіальної ювілейної дошки з нагоди 85-річчя фахового коледжу. Участь у фестивалі візьмуть 19 аматорських колективів.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus