Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оголосили конкурс на кращий малюнок-дизайн листівки до Дня вчителя

3 вересня на Полтавщині оголосили щорічний конкурс на кращий малюнок-дизайн листівки до Дня вчителя, яке відзначається у першу неділю жовтня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

Необхідно створити тематичний малюнок до Дня вчителя, форматом 21 см×21 см у будь-якій техніці – олівцем, фарбами, фломастерами тощо. Принести або надіслати на адресу: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 421, а також надіслати якісно відскановану копію малюнку на електронну пошту: fbkonkurs2018@gmail.com до 11 вересня 2020 року. Потрібно обов’язково вказати прізвище, ім’я, контактний номер телефону та назву навчального закладу.

Участь у конкурс можуть брати школярі навчальних закладів Полтавської області віком 6-16 років.

“Малюнок-переможець прикрасить вітальну листівку до Дня вчителя від голови Полтавської обласної ради, а його автор отримає планшет. Школі дістанеться проектор! Чекаємо на ваші креативні ідеї!”, – написав Олександр Біленький.

Нагадаємо, минулого року у цьому конкурс переміг другокласник спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 імені Л.І. Бугаєвської у Горішніх Плавнях. Йому подарували еконотатник і планшет HUAWEI MediaPad T3 10. А школі – проектор ACER.

поширити новину: