Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині лікувально-профілактичні заклади готові до опалювального сезону на 95%

Котельні й теплогенераторні лікувально-профілактичних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року готові на 95%. Про це на апартаній нараді поінформував заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На балансі лікувально-профілактичних закладів знаходиться 17 котелень та 167 теплогенераторних. Уже провели ревізію тепломеханічного обладнання, виконали ремонт приміщень. Із загальної кількості амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів області на твердому паливі працює 320 закладів, на газовому – 576, на електроопаленні – 30.

«Відразу після закінчення опалювального сезону в усіх закладах розпочали ревізії димових та вентиляційних каналів, тепломеханічного обладнання котельних. Перевірили системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання та провели інший необхідний комплекс профілактичних заходів», – наголосив Юрій Курилко.

За його словами, на 22 вересня в лікувальних закладах виконані роботи щодо заміни труб систем опалення, водопостачання, каналізації.  Проведено ремонт покрівель. На 95% підготовлено котельні й теплогенераторні, на  89% – теплові пункти. Також встановлено лічильники. Заготовлено 23,4 т вугілля, що становить 32% від потреби

Крім того, проводиться робота щодо заготівлі овочів.

«Заготовлено понад 3 тонни огірків, майже 4 тонни, томатів, 11 тонн цибулі. Заготівля овочів на осінньо-зимовий період триватиме до листопада 2020 року. Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації здійснюється щотижневий моніторинг їх заготівлі», – додав Юрій Курилко.

Також він зазначив, що в області триває робота з термомодернізації будівель закладів охорони здоров’я. Розпочато утеплення хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради. Цього року з місцевого бюджету на даний об’єкт виділено 17,470 млн грн.

Нині заборгованість лікувально-профілактичних закладів області по енергоносіях відсутня.

Голова ОДА Олег Синєгубов наголосив, аби своєчасно почати опалювальний сезон в лікувально-профілактичних закладах, головам райдержадміністрацій потрібно прискорити підготовку комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період та сприяти у вирішенні питання заготівлі вугілля, для тих установ що його використовують. 

 

Система Orphus