Ви тут:
Суспільство 

На Полтавщині кожна сім’я, яка виховує дитину з інвалідністю групи А, отримає 2,5 тис. грн

У зв’язку із запровадженням на рівні області адресної допомоги сім’ям, у складі яких є діти з інвалідністю підгрупи А, за пропозиціями Департаменту соціального захисту населення рішенням сесії обласної ради 28 серпня 2020 року внесено зміни до обласної Комплексної соціальної програми.

Кожна сім’я, у складі якої є дитина з інвалідністю підгрупи А, отримає разову адресну грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі по 2,5 тис. грн.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко.

На сьогодні органи соціального захисту населення проводять необхідну роботу щодо своєчасного нарахування та виплати адресної грошової допомоги.

“Просимо звернути увагу, що звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Виплата буде проведена в період з 28 вересня по 10 жовтня у спосіб отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю (через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку). Вказане питання знаходиться на контролі в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації”, – йдеться у повідомленні Полтавської ОДА.

фото ілюстраційне freepik

поширити новину: