Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині біля соціально значущих об’єктів встановлять “лежачі поліцейські”

У Полтавській області встановлять “лежачі поліцейські” біля 20 соціально значущих об’єктів – шкіл, дитячих садків, лікарень, амбулаторій, ЦНАПів.

Про це розповів в ефірі телеканалу «Центральний» т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергій Марчишинець, повідомили у Полтавській ОДА.

«Спільно з ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» вирішили встановити «лежачі поліцейські», бо нині існує проблема переходу вулиць у людних місцях. Вже перерозподіляємо кошти в межах обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки. Проведено моніторинг та визначено  проблемні місця, де пожвавлений рух. Саме там найближчим часом встановлять «лежачі поліцейські».  Це дасть змогу попередити аварійність, що виникає на дорогах», – сказав Сергій Марчишинець.

Також у межах Програми планують закупити світловідбиваючі елементи, які розповсюдять у навчальних закладах.

Сергій Марчишинець наголосив, що в жовтні-листопаді Полтавщина долучиться до тижневика з безпеки дорожнього руху, який ініційований на рівні профільних міністерств.  У регіоні проведуть традиційний обласний форум із безпеки дорожнього руху. Можливо, це буде онлайн-захід за участі провідних фахівців.

Довідка: 30% дорожньо-транспортних пригод виникає за участі пішоходів. Загалом минулого року в Україні виникло 160 тисяч ДТП, загинуло 3,5 тисячі людей.

Фото: ілюстративне

Система Orphus