Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 6 підприємців отримають фінансову підтримку за створення робочих місць

В Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів у межах Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На розгляд комісії надійшло 6 пропозицій від підприємців Полтавщини. Усі вони цього року взяли кредити на розвиток своєї діяльності та створили 13 нових робочих місць у різних сферах господарювання – будівельні та монтажні роботи, громадське  харчування, інтернет-послуги, енергозбереження, оптова торгівля зерном.

«Сума фінансової підтримки з обласного бюджету залежить від кількості створених робочих місць, – повідомила т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко. – Якщо підприємець взяв кредит до 500 тисяч гривень і оформив на роботу одну людину – це 10% відшкодування тіла кредиту, двох – 15%, трьох і більше – 20%. За умовою конкурсу підприємець не може скорочувати новостворені робочі місця, інакше сума підтримки повертається до бюджету в повному обсязі».

За три роки дії програми (із 2017 року) нею скористалися 46 суб’єктів господарювання з усієї області. Вони отримали близько 2,2 мільйона гривень допомоги і створили 131 робоче місце.

ФОП із Котелевського району вже втретє бере участь у цій програмі. Цього року взяв кредит на 300 тисяч гривень під будівництво та монтаж електростанцій по всій країні. Забезпечив робочі місця для трьох осіб і претендує на 60 тисяч гривень відшкодування.

На представленні своїх бізнес-пропозицій конкурсанти відповідали на питання працівників обласного центру зайнятості, ГУ ДПС у Полтавській області, профільного департаменту ОДА, банківських установ. Потім комісія обговорювала бізнес-ідеї та голосувала за виділення чи відмову в наданні фінансової підтримки.

Усі шість претендентів із Полтави, Зінькова, Котелевського та Полтавського районів її отримають.

Система Orphus